IKO CRBH20025AUU bearing,CRBH20025AUU Thrust Roller Bearings--BEARINGPOWER Co.,Ltd.
HOME -- IKO bearing -- Thrust Roller Bearings -- IKO CRBH 20025 A UU bearing
d - 200 mm
D - 260 mm
B - 25 mm
r min. - 1 mm
Da - 248 mm
da - 212 mm
Weight - 4 Kg
Basic dynamic load rating (C) - 92 300 kN
Basic static load rating (C0) - 169 000 kN
Purchase the IKO CRBH 20025 A UU Please fill in the following